Duyurularımız

Kamuoyuna Mağduriyet Duyurusudur!

Paylaş

1954 yılında İhsan Yener tarafından kurulmuş olan Şampiyon Daktilo Sekreter Kursları ve şimdiki adıyla Bilgisayar ve Meslek Kursları bugüne kadar Türkiye’de ve Dünya çapında eğitimde kalite anlayışıyla başarılarla dolu bir geçmişe sahiptir.

Geçtiğimiz yıllarda ülkemizin içine girdiği ekonomik kriz dolayısıyla Şampiyon Kursları Kadıköy Şubesi kapanmak üzereyken bir 50 yıl daha varolması isteğiyle 23 yıllık çalışanı ve aynı zamanda şube müdürü olan Selvi AKTÜRK’e noter huzurunda 20 Kasım 2007 tarihinde devredilmiştir. Kurumun devredilişinden itibaren her türlü zorluk çıkartılarak şartlara uyulmamış ve “ilkellik değil bilimsellik davası” adı altında türlü bahanelerle Kadıköy Şubesi’ni zarara uğratmaya yönelik mağduriyet senaryoları yaratılarak “Kamuoyu Duyurusu” yapılmıştır.

Şampiyon Kursları Kadıköy Şubesi devir alındığı tarihten itibaren yürütülen eğitim türlerinin sayısını ve kalitesini artırarak ikinci 50 yılında da değişerek gelişme çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu bağlamda son zamanlarda Kadıköy Şubesi olarak gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına yapmış olduğumuz yeniliklere karşı çıkılarak mağduriyetimize neden olunmuştur. Gelişmelere kapısını kapatmış olmaları Şampiyon Kursları Merkez Şubesi ve Sayın İhsan Yener’in kendi tercihi olup “Ancak; Kursumuzun ismini ve logosunu kullanmak üzere devredilmiş olan Kadıköy Şubesinde son günlerde site üzerinden yayımlanan birtakım haberler ve Kurum içinde yapılan uygulamalardaki değişiklikler 56 yıllık Kursumuzun ismine ve eğitimindeki kalitesine zarar vermektedir.”  ifadesini kullanarak ithamda bulunması yaptığı sözleşmeyle sabit olan anlaşmasına aykırıdır.

-Bu duyuru, “ilkellik değil bilimsellik” davamıza yapılmakta olan en büyük ihanet ve hıyaneti kınayarak gerçekleri aydınlatma amaçlıdır.- açıklaması Şampiyon Kursları Kadıköy Şubesini devretmiş ve hala çalışmalarını sürdürüyor olmasından dolayı duyduğu pişmanlığın sonucudur. Konuyu anlayıp araştırmadan ön yargıyla ve tamamen zarar vermek amaçlı yapılmıştır.

İlgili öğrenci, mezun, yarışçı ve tüm dostlarımıza mağduriyetimizi saygılarımızla duyururuz.

Duyuru

23 Yıldır Selvi AKTÜRK tarafından Yönetilmekte olan ŞAMPİYON KURSLARI KADIKÖY İhsan Yener tarafından Selvi Aktürk’e devredildi Öğrenci, Mezun, Yarışçı ve Tüm Dostlarımıza Sevinçle Duyururuz 0530 461 36 16 Bizi tercih ettiğiniz ve Yeniliklere verdiğiniz destek için TEŞEKKÜRLER

ŞAMPİYON KURSLARI KADIKÖY
Kurucu Selvi AKTÜRK